RSS

O mnie

Zawsze, gdy czytam blogi, lubię wiedzieć co nieco o autorze. Jeśli Wy też lubcie – zapraszam Was do krótkiej prezentacji mojej osoby.

Nazywam się Dorota Kobylańska, ale w sieci możecie spotkać mnie pod różnymi pseudonimami – Krene, Valsharess, Elaine Ettariel… Zastanawiacie się może, po co jednej osobie tak dużo ksywek? Spieszę z wyjaśnieniami – jedną z moich najbardziej ulubionych metod spędzania wolnego czasu, a zarazem także jedną największych pasji są gry komputerowe. Zdecydowanie najbardziej preferowany przeze mnie gatunek to cRPG, ale nie pogardzę również dobrą strategią turową, hack’n’slashem, RTSem, czy grą typu MOBA.

Drugą moją pasją jest świat fantasy – ta zaczęła kiełkować dosyć wcześnie, gdy jeszcze jako dziecko przeczytałam „Hobbita” i „Władcę Pierścieni” oraz zaczęłam swoją przygodę z grami, począwszy od serii „Heroes of Might and Magic” i klasycznych cRPGów, jakimi są „Baldur’s Gate”, „Icewind Dale” czy „Neverwinter Nights”. Dzięki temu poznawałam różne wyobrażenia na temat świata fantasy, gdzieś po drodze kreując własne. Wraz z upływem czasu moja fascynacja – podsycana kolejnymi filmami, książkami i grami – pogłębiała się, dlatego zapragnęłam możliwości robienia w życiu czegoś takiego, co pozwoliłoby mi przenosić do naszej rzeczywistości chociaż niewielką cząstkę fantastyki.

Poza tym zawsze chciałam robić w życiu coś ciekawego i kreatywnego; coś, dzięki czemu mogłoby być bardziej kolorowo. Pomyślałam o wizażu, zaryzykowałam… i nie żałuję.

Jeśli jesteście zainteresowani, to znajdziecie mnie:

W League of Legends – Elaine Ettariel
Na maxmodels – Krene
Na deviantArtcie – Valsharessa

Reklamy
 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s